Idealny prezent dla każdego

Zastanawialiście się kiedyś ile w ciągu roku jest okazji, aby podarować innym prezent?
Urodziny, imieniny, Boże Narodzenie, Wielkanoc, rocznice, jubileusze, Dzień Matki, Dzień Ojca, babci, dziadka….mnóstwo! Zakładam, że większości z Was wymyślanie co chwile fajnego prezentu dla bliskiej osoby nie przychodzi bardzo łatwo. Musicie się zastanawiać, wypytywać, wyłapywać z każdej rozmowy jakąś podpowiedź, a i tak do ostatniej chwili nie wiadomo czy dany prezent przypadnie do gustu.

A może macie wśród bliskich osobę, która najchętniej chciałaby dostać pieniądze, aby sama mogła kupić sobie to co najbardziej chce? To całkiem niezły pomysł z tym, że nie zawsze wypada dać po prostu pieniądze. Bo przy danej sytuacji to nie jest na przykład zbyt eleganckie. Lub na przykład przyjaciołom nie wypada po prostu dawać pieniędzy w kopercie na urodziny.
Z takim prezentem należy uważać, gdyż niektórzy mogą pomyśleć, że jest to trochę pójście na łatwiznę.

Z przeprowadzonych obserwacji wiem, że doskonale sprawdzają się różnego rodzaju karty podarunkowe. Zazwyczaj są one pięknie zapakowane na przykład w ozdobną kopertę, do której można dołączyć kartkę z życzeniami. W większości przypadków ich okres ważności jest bardzo długi. Przeważnie jest to 12 miesięcy. Zdarza się oczywiście, że nawet dłużej. Więc nie ma obaw co do tego czy nasz obdarowany nie zdąży z tej karty skorzystać. Dodatkowe plusy podarowania takiego upominku jest oczywiście to, że prezent na pewno będzie trafiony bo będzie wybrany przez samego zainteresowanego więc otrzyma to co dokładnie chce. A w przypadku kiedy marzeniem było ubranie czy buty nie musimy się martwić, że nie trafimy z rozmiarem.

Taką kartę przedpłaconą możemy w tym momencie kupić w wielu sklepach. Możemy zdecydować się na ulubiony sklep naszego solenizanta, kupić kartę w galerii handlowej, która upoważnia do zrobienia nią zakupów w praktycznie wszystkich sklepach dostępnych w tym konkretnym centrum handlowym lub na allegro. Jedyne co musimy określić na tej karcie to kwotę do wykorzystania. W wielu przypadkach może to być całkowicie dowolna kwota. W innych, mamy różne do wyboru, może to być 25,00 zł, 50,00 zł czy nawet 100,00 zł. Dzięki voucherowi kupionemu w galerii handlowej lub na allegro nasz obdarowany ma więcej możliwości, ponieważ nie musi ograniczać się tylko do jednego sklepu, w którym może skorzystać z bonu podarunkowego.

Jak widać sprezentowanie innym bonu upominkowego ma same plusy, dlatego jest to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie, w przypadku kiedy nie jesteśmy pewni co nasi bliscy chcieliby otrzymać z okazji ich święta. A wiadomo, nikt nie chce widzieć zawodu na twarzy w momencie rozpakowywania prezentu. Dlatego, aby oszczędzić sobie tego stresu warto w tym przypadku zdecydować się na zakup takiej karty.

Podobne artykuły

Subskrybuj powiadomienia!
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Popularne

Popularne

0
Would love your thoughts, please comment.x