Nowe waluty w ofercie Rkantor.com

Wymiana walut w kantorach, a tym bardziej bankach na kontach walutowych jest dziś mało opłacalne. Dlatego wszyscy ci, którzy pracują poza granicami naszego kraju, często jeżdżą na wakacje czy zaciągają kredyty w obcych walutach, szukają lepszej sposobności ich wymiany. W tym celu warto skierować swój wzrok na sieć, gdzie nie brak kantorów internetowych. Wśród nich jednym z najpopularniejszych, a więc oferujących transakcje na atrakcyjniejszych warunkach finansowych jest Rkantor.com, który mimo i tak szerokiej oferty walutowej ciągle ją poszerza.

Czternaście nowych walut

Użytkownicy Rkantor.com jak dotąd podmiot ten wybierali między innymi ze względu na błyskawiczne wymiany środków, darmowe wpłaty i wypłaty czy możliwość wypłat przy wykorzystaniu do tego wiadomości SMS. Ostatnio grono użytkowników bardzo się jednak poszerzyło, a to dlatego, że Rkantor.com wzbogacił swoją ofertą o czternaście nowych walut. Wśród nich znalazły się bułgarskie lewy, norweskie, czeskie, duńskie i szwedzkie korony, nowozelandzkie, australijskie i kanadyjskie dolary, węgierskie forinty, rumuńskie leje, japońskie jeny, tureckie liry i chorwackie kuny. Za nowy możemy uznać też kurs rubla.

Z punktu widzenia Polaków z nowych walut szczególnie interesować powinny nas waluty skandynawskie. Jako że kurs korony szwedzkiej oraz norweskiej jest tu na wyższym poziomie niż w innych tego typu punktach zarówno na rynku stacjonarnym, jak i w sieci powodów do narzekań być nie może.

Podobne artykuły

Newsletter

Popularne

Popularne