RKantor – rentowna wymiana walut

Wymieniając waluty, większość z nas udaje się do zwykłych kantorów stacjonarnych. Nie da się ukryć, że warunki wymiany są tam na ogół mało atrakcyjne. Szkoda więc na wymianie walut tracić. Szczególnie jeśli mówimy tu o wymianach naprawdę większych sum pieniędzy, gdzie nawet minimalne różnice w kursie mogą być bardzo istotne. W tym celu warto jest zainteresować się wymianą walut w formie online. Dziś internetowy kantor to już w zasadzie norma. Jednym z nich jest RKantor, który w zakresie tego typu podmiotów posunął się o krok naprzód i wysunął się przed konkurencję. Co charakteryzuje ten kantor?

Atrakcyjne warunki

Zacząć należy od tego, że na RKantor.com waluty wymieniać możemy ze spreadem około 2 groszy, choć dostępna jest obecnie promocja ich wymiany bez spreadu. Wymiana jest wówczas dokonywana po kursie średnim. Co nie mniej istotne nie ma potrzeby posiadania tu konta walutowego.

Wszystko dlatego, że RKantor jest polaczony z Raiffeisenem, choć działa jako osobny byt. Dzięki temu waluty można odebrać zupełnie za darmo w jednym z 250 oddziałów Raiffeisen Polbank, które są zlokalizowane na terenie całego kraju. To nie koniec. PLN lub EUR odebrać można w formie SMS w jednym z bankomatów sieci Euronet. Poza walutą polską i europejską do wyboru w RKantor są jeszcze trzy inne: funty szterlingi (GBP), franki szwajcarskie (CHF) oraz dolary (USD).

Promocja podczas rejestracji

Powróćmy do promocji. Jak wspomnieliśmy średni spread to w tym przypadku tylko dwa gorsze. Co byście jednak powiedzieli na wymianę zupełnie darmową? Jeśli was ona interesuje, a przecież nie może być inaczej, tu jest na to szansa. Wystarczy zarejestrować się w systemie. Każdy nowy użytkownik otrzyma 1000 punktów, dzięki którym będzie mógł wymieniać waluty bez spreadu. Dodatkowo 500 kolejnych punktów można otrzymać za każdego poleconego.

Wydaje się zatem, że ten internetowy kantor to duży krok w przód w transakcjach walutowych. Pozwala nie tylko na takich wymianach oszczędzać, ale nawet zarabiać. W jednym miejscu mamy zatem pewne i bezpieczne transakcje.

Podobne artykuły

Subskrybuj powiadomienia!
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Popularne

Popularne

0
Would love your thoughts, please comment.x