Mikołajowa poczta – niezwykły upominek dla Twojej pociechy

Każdego roku pojawia się problem, co kupić dziecku w prezencie gwiazdkowym. Ogromna ilość zabawek w sklepach, tysiące marzeń malucha, a do tego bardzo ograniczony budżet z pewnością nie pomagają w wyborze. Jeśli chcesz podarować dziecku coś niezwykłego, a do tego wspomóc fundację Siepomaga – to mamy dla ciebie ciekawą propozycję.
List od Mikołaja

Zazwyczaj to dzieci wysyłają do Mikołaja długie listy z prośbami o różne zabawki, książki czy gry. Dzięki stronie mikolajowapoczta.pl – to Mikołaj przyśle list Twojemu dziecku. Dla wielu maluchów cudownym upominkiem będzie adresowany do niego list od prawdziwego Mikołaja, w którym poza życzeniami znajdzie się też kilka specjalnych drobiazgów.
Mikołajowa Poczta – co to takiego?

Mikołajowa Poczta to akcja, która wspiera fundację Siepomaga. Każda osoba, która zakupi jedną z dwóch opcji Paczki od Mikołaja wspiera potrzebujące dzieci objęte opieką przez fundację, a równocześnie sprawia niezwykła niespodziankę dziecku, do którego skierowany jest list. Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie, a malec dostanie list z Laponii ze specjalną pieczęcią Świętego Mikołaja, który jest adresowany do niego. Ponadto w przesyłce znajduje się certyfikat potwierdzający wspieranie fundacji oraz specjalna nalepka „Uwaga! Grzeczne Dziecko”. W opcji rozszerzonej dodatkowo w kopercie z listem znajduje się czapka Mikołaja, reniferowy breloczek odblaskowy, magnes na lodówkę z pozdrowieniami od Mikołaja i piękna koperta adresowana do dziecka.
Ile to kosztuje i jak się pomaga?

Zamawiając list od Mikołaja należy uiścić wskazaną opłatę. Opcja standardowa kosztuje 14,90 zł, zaś rozszerzona 24,90 zł. 10% kwoty zapłaconej za list od Mikołaja zostaje przekazane na potrzeby podopiecznych Fundacji Siepomaga. Dzięki tym pieniądzom jakiś chory maluch będzie miał szanse na poprawę stanu zdrowia. Jak więc widać list od Mikołaja sprawi radość nie tylko Twojemu dziecku, ale również innym. To jedna z wielu propozycji prezentu świątecznego. Pomyśl, może w tym roku, to właśnie jest idealny prezent od Mikołaja dla twoich najbliższych? Kliknij zapoznaj się ze szczegółami: goo.gl/WJzlAk

Podobne artykuły

Subskrybuj powiadomienia!
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco!

Popularne

Popularne

0
Would love your thoughts, please comment.x